Popularne posty

Medycyna Duchowa - Uzdrawianie XXI wieku - Otmar Jenner

Tytuł: Medycyna Duchowa - Uzdrawianie XXI wieku
Autor: Otmar Jenner
Seria: -
Tom: -
Wydawnictwo: Studio Astropsychologii
Ilość stron: 332
Opis wydawnictwa: Autor już w dzieciństwie zetknął się z medycyną niekonwencjonalną. Jego ojciec leczył poprzez nakładanie dłoni na obolałe miejsca. Pomimo, że Otmar Jenner w późniejszym czasie wykonywał różne prace – od muzyka po korespondenta wojennego – zainteresowanie terapiami naturalnymi nigdy w nim nie zgasło. Po latach postanowił terminować u znanych i cenionych uzdrowicieli. Zdobyte w ten sposób doświadczenie zaowocowało opracowaniem zupełnie nowej terapii, którą okrzyknięto uzdrawianiem XXI wieku.
Pomoże Ci ona nie tylko wyleczyć się z wszelkich dolegliwości, ale również zrzucić z siebie jarzmo poprzednich inkarnacji. Korzystając z tej innowacyjnej techniki możesz również pozbyć się pozornie nieuleczalnych traum z przeszłości oraz energetycznie oczyścić poszczególne czakry i wprowadzić harmonię w całym organizmie.

Z tej publikacji dowiesz się, co powinien czuć pacjent podczas zabiegu duchowego uzdrawiania oraz w jaki sposób możesz zacząć je samodzielnie stosować. Poznasz również niezawodne sposoby na odróżnienie prawdziwych uzdrowicieli od szarlatanów. Tezy zapisane w książce zostały także zweryfikowane przez trzech konwencjonalnych lekarzy, którzy zaczęli korzystać z tej niezwykle skutecznej, a zarazem bezpiecznej metody uzdrawiania.Prawdopodobnie większość ludzi zetknęła się choć raz w ciągu swojego życia z medycyną niekonwencjonalną. Kiedy uderzyliście się w głowę mama położyła Wam ręce na bolącym miejscu i powiedziała, że nie jest tak źle i przestanie boleć. W dorosłym życiu, gdy coś zaczyna Nas boleć wolimy faszerować się tabletkami, niż pomóc sobie energią. 

Wiele osób jest sceptycznie nastawionych do uzdrowicieli duchowych. Uważają, że uzdrowiciele duchowi to szarlatani, którzy tylko mówią, że za pomocą energii mogą uleczyć nasze dolegliwości. Z książki można dowiedzieć się, że naprawdę można pomóc osobą, które cierpią np. na depresję, za pomocą przesyłania energii.

Autor książki – Otmar Jenner – po raz pierwszy spotkał się z medycyną niekonwencjonalną jako mały chłopiec. Stopniowo zaczął zagłębiać się w temacie medycyny duchowej oraz przesyłaniu energii. Postanowił także napisać książkę o medycynie duchowej. Pozycja ta składa się z czterech części. Część ostatnia jest najobszerniejsza. W pierwszej części poznajemy troje uzdrowicieli duchowych, z którymi osobiście miał styczność autor. W drugiej części poznajemy podstawy medycyny duchowej. W części trzeciej zapoznajemy się ze stosowaniem medycyny duchowej. Poznamy tutaj mistrza autora oraz ułożenie i właściwości wszystkich czakr. W czwartej i ostatniej części zapoznamy się z ćwiczeniami, które przygotowują nas do zostania uzdrowicielem duchowym. 

Lecząc ciało, pomóż duszy.

W części D znajdują się ćwiczenia, które mogą pomóc nam w zostaniu uzdrowicielem duchowym. Nauczymy się widzieć kompletnie, oczyścić swoje trzecie oko (punkt znajdujący się między oczami, na nasadzie nosa), przekazywać energię. Osobiście nie ciągnie mnie do tego, aby praktykować te ćwiczenia, jednak czytanie o nich było fajnym doświadczeniem.
W książce znajduje się trochę zagadnień psychologicznych. Opisane są typy osobowości oraz ich powiązanie ze znakami zodiaków. Przy znakach mamy napisane, które typy osobowości pasują do danego znaku. Nie zawsze jednak się to zgadza, ponieważ mogą powstać hybrydy, czyli osoby, które mają połączone typy osobowości. Możemy ponadto dowiedzieć się o zagubionych duszach a nawet egzorcyzmach. 

Sam autor napisał, że nie musimy czytać wszystkiego, jeśli nie uznamy tego za niezbędne. Często zwracał się do czytelnika. Na samym początku uświadomił Nas, że zostaliśmy stworzeni w sposób kompletny. To my sami szukamy naszych wad oraz dowodów na to, że nie jesteśmy kompletni.

Książka pisana jest lekkim i przyswajalnym dla każdego językiem. Otmar Jenner spisał się bardzo dobrze pisząc tą książkę. Jednak, aby wszystko dobrze sobie przyswoić musiałam być skupiona. W książce jest ponad 70 rozdziałów, gdzie każdy opisuje inne zagadnienie. Książka ma charakter poradnika, poradnika dla przyszłego uzdrowiciela duchowego. Wszystkie ćwiczenia wg. autora pomogą Nam zostać uzdrowicielem.

Książkę polecę każdej osobie, która interesuje się tą tematyką. Energia jest naturalnym środkiem, który pomoże Nam czuć się lepiej a nawet wyleczy takie dolegliwości jak depresja. Nie ma niczego złego, jeśli zaczniemy stosować uzdrawianie duchowe na znajomych, aby coś przestało ich boleć. Ja nadal nie jestem w stu procentach przekonana do przedstawionych metod. Możliwe, że kiedyś udam się do takiego uzdrowiciela, aby przekonać się o skuteczności tych zabiegów.

Moja ocena: 8/10

Za możliwość przeczytania i zrecenzowania książki serdecznie dziękuję wydawnictwu Studio Astropsychologii.

6 komentarzy:

 1. Chyba pozycja nie dla mnie. Ale na pewno zainteresuje osoby, które ciekawi ten temat. Pozdrawiam ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Raczej nie dla mnie, ale ogółem pozycja ciekawa :)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. Ostatnio czytałem książkę w lekko podobnym klimacie :) Zapraszam do lektury http://aleksiazka.blogspot.com/2012/07/recenzja-james-redfield-dwunaste.html

  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 4. Mam w najbliższych planach. Pozdrawiam :-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Niesamowita kreacja bloga;) miło mi poznać. Pozdrawiam. 11

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Chwila dla książki , Blogger